KONST / Oljemålningar / Akryl 16292078
nr 1629 2078
Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl på pannå, 22,5x31 cm, yttermått inklusive ram: 26x35 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:44:39
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer